• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ЗМІ повідомили про затримання Суркіса на кордоні: вивозив 13 годинників

Нардепа Григорія Суркіса, який виїхав з України на початку відкритого російського вторгнення, затримали на пункті пропуску Краковець, коли він намагався знову залишити нашу країну

Затримання
Затримання
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела Української правди у правоохоронних органах, повідомляє "ДС".

За даними співрозмовника, Суркіс вивозив 13 годинників на "зеленому коридорі".

Годинник не був зазначений у декларації. На даний момент митниця винесла йому відмову щодо вивезення годинника.

Прикордонники не пропускають Суркіса ні туди, ні назад.

За словами співрозмовника видання, протокол про недекларування не було складено.

Суркіс зараз затриманий і чекає на рішення про те, пропустять його за кордон чи ні.

Як повідомлялося, 15 березня джерела УП у бізнес-колах підтвердили, що Суркіси залишили межі України на початку повномасштабного вторгнення Росії до України.

Під час військового стану Державна прикордонна служба обмежила виїзд за кордон чоловіків-громадян України віком від 18 до 60 років. Григорію Суркісу 72 роки.

Пізніше стало відомо, що брати Григорій та Ігор Суркіси виїхали до Угорщини окремо на двох автомобілях 26 лютого між 22:40 та 23:00. Вони перетинали кордон через пункт "Вилок" у Закарпатській області.

Співрозмовники УП у ДПСУ сказали, що Суркіси поїхали без декларування готівки на митниці, хоча на угорському митному пункті оформили у себе готівку 17,6 мільйона доларів.

Нардеп Григорій Суркіс на своєму автомобілі Mercedez-Benz ML-500 вивіз своїх онуків Микиту Кулешова (2002 р.н.) та Олексія Борисова (1993 р.н.), а також Зою Кострикіну (1961 р.н.) та Дану Шевчук ( 1996 р.н.). 28-річний Борисов та 20-річний Кулешов під час військового стану підлягають військовому обліку згідно з указом президента про загальну мобілізацію. Таким чином, їх виїзд за кордон мав бути обмежений.

Молодший брат Ігор Суркіс (63 роки) виїхав у броньованій машині Maybach S650 з Ольгою Романовою (громадянкою РФ), В'ячеславом Суркісом та Яною Суркіс.

Нагадаємо, замість фракції ОПЗЖ у Верховній Раді з'явилася депутатська група "Платформа за життя та мир" (ПЗЖМ). Саме до її лав вступив Ігор Сурксис.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua