• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

ЗСУ досягли певних успіхів біля Кремінної, — ISW (КАРТА)

Збройні сили України досягли невеликих успіхів на півдні від Кремінної у Луганській області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) 24 квітня, передає "ДС".

За словами аналітиків, українські захисники продовжують боротися з російською агресією одразу на кількох напрямках. Зокрема, йдеться про незначні успіхи поблизу міста Кремінна у Луганській області. Також наші бійці уражають російські вузли забезпечення на тимчасово окупованих територіях.

"Геолокаційні кадри, розміщені 24 квітня, показують, що українські сили досягли незначних успіхів на північний схід від Верхньокам'янського (18 км на південь від Кремінної) та на південний схід від Білогорівки (12 км на південь від Кремінної) у невстановлені дати", – йдеться у повідомленні.

Тим часом російські окупанти продовжують штурми навколо Бахмута. Бої ведуться і лінією фронту в районі міста Авдіївка, де окупанти не втрачають надії взяти нові території під свій контроль. Але при цьому, як зазначають американські аналітики, просування росіян на території Бахмуту значно сповільнилося, а в деяких місцях зовсім зупинилося. Українські захисники, як вважають аналітики, ведуть бойові дії з метою відкинути найманців ПВК "Вагнер" на напрямі Хромово-Часiв Яр.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua