• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

ЗСУ проривають оборону ворога на Мелітопольському напрямку (ВІДЕО)

Українські захисники "прогризають" оборону російських окупантів на Мелітопольському напрямку та не дають ворогу повернутися на втрачені позиції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Нацгвардії Микола Уршалович, передає "ДС".

Він зазначив, що на Мелітопольському напрямку підрозділи 15-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії спільно з підрозділами ЗСУ продовжують наступ.

За його словами, наші штурмові групи продовжують поступовий рух на південь та південний схід у надважких умовах замінованої місцевості та вогневого впливу ворога. Йдеться про 251 обстріл з РСЗВ, танків й артилерії та 4 авіаудари за добу.

"Наші солдати й офіцери буквально "прогризають" оборону ворога. Штурмові групи діють у чіткій взаємодії з іншими підрозділами", — сказав він.

Окремо Уршалович відмітив інженерні підрозділи, які своїми мужніми і професійними діями забезпечують успіх під час наступальних дій.

"Щодня ми маємо просування на декілька сотень метрів. На досягнутих рубежах наші підрозділи закріплюються та не дають можливості противнику повернути втрачені позиції за допомогою контратак", — додав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua