• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

ЗСУ тримають оборону та не збираються відступати з Соледара, — CNN

Журналісти телеканалу CNN зараз перебувають біля Соледара Донецької області, де точаться найзапекліші бої. Вони повідомляють, що українські війська почуваються впевнено і залишати місто не збираються

Соледар
Соледар
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті CNN, передає "ДС".

Знімальна група чує безперервний важкий артилерійський вогонь на околицях міста.

За даними журналістів, за кілька кілометрів від лінії фронту українські війська зберігають спокій, виконуючи свої рутинні обов'язки з технічного обслуговування та матеріально-технічного забезпечення. Немає жодних ознак неминучого відступу або відведення військ.

"Ми знаходимося приблизно в семи кілометрах від місця, де точиться битва. Ви можете почути артилерію – більшість звуків лунає з боку міста", — зазначив журналіст Бен Уедмен.

Члени команди CNN також помітили, наскільки важлива допомога Заходу у цій війні – українські військові у Соледарі використовують багато бойових та медичних машин з Польщі, Франції, США, Великої Британії та інших країн.

Зазначимо, вночі пресслужба власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина опублікувала фото нібито з соляної шахти Соледара та повідомила, що начебто вся територія міста взята під контроль бойовиків.

У ЗСУ назвали цю інформацію ворожою інформаційно-психологічною операцією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua