• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

ЗСУ утримуватимуть Бахмут, "доки це буде розумно": Зеленський пояснив іноземним ЗМІ, чим важлива оборона міста

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готує наступну контратаку, доки ЗСУ тримають Бахмут

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera, передає "ДС".

Відповідаючи на питання, "чи все-таки варто втрачати людей, захищаючи невеличке містечко Донбасу Бахмут", він зазначив, що це важливо, але не за будь-яку ціну.

"Так, це не особливо велике місто. Власне, як і багато інших на спустошеному росіянами Донбасі. Нам важливо його захистити, але не за будь-яку ціну, і щоб усі загинули. Ми будемо воювати, поки це буде розумно. Росіяни потім хочуть продовжити до Краматорська і Слов'янська, аж до кордонів Донбасу і до Дніпра, якщо зможуть. Ми чинимо опір, а тим часом готуємо наступну контратаку", — пояснив Володимир Зеленський.

Він додав, що попри плани президента РФ Володимира Путіна затягти конфлікт, Україна готується до короткої війни й до перемоги.

"Чим швидше вона буде, тим менше у нас буде жертв. У 2014 році конфлікт заморозився, і це не пішло нам на користь. Мінські угоди дали Путіну час підготуватися до раптового нападу минулого року, ми не потрапимо в ту ж пастку знову. Наші солдати більш мотивовані, тому що вони захищають свої сім'ї, свої домівки. З іншого боку, ми бачимо, що економічні санкції проти Москви — це велика допомога, вони дають нам час і простір для самоорганізації", — сказав президент України.

Як писала "ДС", Володимир Зеденський заявив, що можливе рішення Китаю передавати озброєння Росії може стати першим кроком до початку третьої світової війни, проте Пекін ніколи не порушував угод.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua