• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зустріч тривала чотири години: Зеленський розповів деталі переговорів із Пелосі

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський обговорив зі спікером Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі програму ленд-лізу України, а також посилення санкцій проти Росії

Про це розповів глава держави, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Провели з пані Пелосі чотири години дуже предметних переговорів, як то кажуть багатоаспектні, зокрема про оборонне постачання, макрофінансову допомогу, санкційну політику, політичну взаємодію зі Сполученими Штатами Америки", — сказав Зеленський.

Він додав, що подякував за відродження історичної програми ленд-лізу, яка одного разу вже допомогла захистити свободу в Європі та може зробити це вдруге.

"Обговорили конкретні напрямки – як може працювати ленд-ліз, щоб якнайбільше посилити нашу державу і допомогти в боротьбі за свободу. Також подякував і за підготовку великого пакета допомоги Україні на 33 мільярди доларів США", — сказав Зеленський.

Він додав, що разом із Пелосі обговорили, як можна посилити санкції проти Росії так, щоб найефективніше спонукати її до припинення війни та щоб обмежити будь-які можливості Росії обходити вже застосовані та майбутні санкції.

Президент також висловив подяку партнерам України, які надсилають світу та Росії такі важливі сигнали потужної підтримки України, відвідуючи нашу столицю у складний час.

Як повідомляла "ДС", речник палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі 1 травня прибула з неоголошеним візитом до Києва.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua