• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Звільнення всіх українських територій неминуче: Генерал США спрогнозував подальший хід війни

До кінця цього року ЗСУ можуть звільнити території, захоплені Росією після 24 лютого, а до літа 2023-го українські захисники повернуть тимчасово окупований Крим

Бен Годжес
Бен Годжес
Реклама на dsnews.ua

Про це колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес розповів у інтерв’ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Я думаю, що результат операцій на сході вже неминучий. Україна досягла незворотного імпульсу", — каже американський генерал-лейтенант.

Годжес каже, що важкі бої досі тривають у Бахмуті, та Херсонській області, однак в Херсоні це продовжуватиметься не довго — ще кілька тижнів, "поки українці не знищать усіх росіян, які є на правому березі Дніпра".

За словами генерал-лейтенанта США, український контрнаступ, який почався у вересні, — це одна велика операція: з одного боку — від Харківщини, з іншого — від Херсона.

"Ліве крило контрнаступу — це операція, яка спустилася з Харкова, зараз є біля Донецька і рухається на Маріуполь. Інше крило — у Херсоні. Отже, це праве крило. Тож обидва ці крила сходяться до Криму. Всі дороги ведуть до Криму", — зауважив Годжес.

Він переконаний, що Крим стане для росіян непридатним для оборони, щойно ЗСУ почнуть застосовувати високоточну зброю по російських авіабазах та військово-морських об’єктах на півострові.

"І саме тому, я вважаю, Україна звільнить Крим до літа", — заявив американський генерал-лейтенант і додав, що Росія зазнає поразки старомодним способом — на полі бою.

Нагадаємо, раніше колишній командувач військами США в Європі Бен Годжес заявив, що останні рішення президента РФ Володимира Путіна нагадують поведінку Адольфа Гітлера, коли той в останні дні Третього Рейху намагався залучити побільше вояків.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua