• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

AB InBev Efes Україна допомагає співвітчизникам водою, продуктами, засобами гігієни

Компанія AB InBev Efes Ukraine передала на потреби потерпілих від бойових дій українців $1 млн, запаси води, продуктів харчування та медикаментів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні компанії AB InBev Efes Ukraine.

Так, броварні компанії знаходяться в Миколаєві, Чернігові, а також у Харкові, де розташований Бізнес Сервіс Центр. Проте всі підрозділи наразі закриті. При цьому компанія надає гуманітарну допомогу людям та місцевим громадам.

"Допомога нашим людям і місцевим громадам завжди була і залишається нашим головним пріоритетом… У співпраці з ОДА і благодійними фондами компанія забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів) і Києві продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, водою та паливом", — йдеться у заяві компанії.

AB InBev Efes Ukraine поставила в регіони, що найбільше цього потребують, 3 млн банок гуманітарної питної води, які були налиті в бельгійському Левені. А у партнерстві з бельгійським рітейлером Colruyt та фармацевтичною компанією New Pharma AB InBev поставляються ліки, продукти харчування та засоби гігієни.

AB InBev вже пожертвувала Червоному Хресту $1 млн. Пожертви співробітників склали близько $1 млн, які також надійшли до благодійної установи.

У Великобританії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, Колумбії та Бразилії AB InBev запускає найпопулярніше українське пиво – Чернігівське. AB InBev гарантує щонайменше $5 млн від цієї ініціативи. При цьому весь прибуток буде розподілено між певними неурядовими організаціями, включаючи Caritas International, для підтримки зусиль з надання гуманітарної допомоги.

Крім того, AB InBev разом зі своїм партнером зі спільного підприємства Anadolu Efes надає критичну допомогу своїм 1800 співробітникам в Україні та їхнім сім'ям, включаючи надання житла та фінансову підтримку.

    Реклама на dsnews.ua