• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Агресорам у спорті не місце: УЄФА "видворив" Росію за межі топ-20 європейського рейтингу

Європейський футбольний союз (УЄФА) змінив рішення щодо кількості очок, які Росія отримає в таблиці коефіцієнтів у сезоні 2022/23. В оновленій таблиці російська футбольна асоціація не має набраних очок за нинішній єврокубковий сезон

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на офіційному сайті УЄФА, передає "ДС".

Після початку повномасштабного російського вторгнення до України УЄФА відсторонив клуби та збірні РФ від участі в турнірах під своєю егідою. Згодом "бан" було подовжено, російським командам заборонили брати участь у змаганнях і в сезоні-2022/23.

Однак, попри відсторонення, УЄФА нарахував країні-агресорці 4,333 бала у таблиці коефіцієнтів для чоловічих команд та 1,750 - для жіночих (найгірший показник російських клубів за останні 5 сезонів, — "ДС").

Тепер же в організації вирішили переглянути своє рішення та позбавити Росію очок у таблиці коефіцієнтів за поточний сезон. Відтак РФ посунулася з 18-го на 23-те місце в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Нагадаємо, українські спортсмени можуть бойкотувати Олімпійські ігри у Парижі, якщо до змагань допустять російських та білоруських спортсменів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua