• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Олександр Фельдман продає картини з особистої колекції для допомоги ЗСУ та відновлення Фельдман Екопарку

 Вперше з початку війни у ​​Харкові відкрилася благодійна виставка-аукціон "Нескорене мистецтво". На аукціоні продаються картини з особистої колекції народного депутата України Олександра Фельдмана, а всі отримані кошти підуть на підтримку ЗСУ, допомогу дітям та відновлення Фельдман Екопарку

feldman-ecopark.com
Реклама на dsnews.ua

Виставка-аукціон відкрилася 1 червня у приміщенні Галереї "АВЕК" у центрі Харкова, який сильно постраждав від ворожих обстрілів. На виставці можна побачити та придбати понад півсотні картин різних українських художників.

Усі роботи, які продаються на аукціоні, з колекції Міжнародного благодійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана", яку засновник збирав десятиліттями. Кошти від їхнього продажу будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України, допомогу дітям, які постраждали від війни, а також на відновлення Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк, повністю знищеного російським агресором.

feldman-ecopark.com

"Мрія кожного колекціонера – бачити, що зібране ним служить людям. І зараз немає сумніву в тому, що потрібно робити, кому і як слід допомагати. Це перший аукціон із серії, яку ми готуємо. Сотні робіт стануть благодійними лотами, які принесуть користь нашій армії, які врятують дітей, допоможуть відновленню", — зазначив народний депутат України Олександр Фельдман.

За його словами, вже продано 14 картин, покупцями виступили меценати не лише з України, а й із Німеччини, США, Ізраїлю. "Велике дякую людям, які в цей непростий час протягли руку допомоги Харкову і разом з нами творять добро! Ми віримо в нашу Перемогу, віримо в гуманізм і не чекаємо на закінчення війни, щоб рухатися вперед і відновлювати втрачене", — додав Фельдман.

feldman-ecopark.com

Відкриття виставки "Нескорене мистецтво", незважаючи на воєнний час, зібрало багато гостей – звичайних харків'ян, бізнесменів, меценатів, волонтерів. Виставку "Нескорене мистецтво" у Харкові відкрито для відвідувачів щодня. Познайомитися онлайн з картинами, представленими на ній, і забронювати роботу, що сподобалася, можна тут: https://feldman-ecopark.com/uk/products/mojsej-shho-spit/

    Реклама на dsnews.ua