• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Аліна Паш підробила документи щодо легального перетину кордону з Кримом, — Стеренко

Представниця України на "Євробачення 2022" співачка Аліна Паш, яка виступала у Криму у 2015 році, підробила документи про легальний перетин кордону окупованого Росією півострова

Аліна Паш підробила документи;
Аліна Паш підробила документи; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це активіст Сергій Стерненко написав у Facebook, передає "ДС".

"Та я маю дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що "довідка", оприлюднена командою Аліни Паш є підробленою … за вказаний період, а саме у серпні 2015 року Аліна Паш відвідувала окупований Крим саме через територію держави-окупанта.", – зазначає активіст.

Стерненко заявив, що Паш 11 серпня рейсом Київ – Москва залишила територію України. Повернулась в країну авіарейсом Домодєдово – Київ 14 серпня. У Криму співачка була 12 серпня.

"Відповідно, після прибуття до Москви, скориставшись російськими авіалініями, співачка потрапила у окупований Крим, порушивши правила перетину державного кордону України.

Напередодні, з 16 по 21 квітня, вона також літала до Грузії, а після – до Угорщини, заїхавши туди 16 лютого через пункт пропуску "Чоп" та повернувшись 28 лютого через ПП "Лужанка". За вказані періоди вона якраз публікувала у себе в інстаграмі фото з Грузії та Угорщини", – наголосив активіст.

Ці факти легко може перевірити Держприкордонслужба України, додав Стеренко.

"І вона зобов‘язана виступити із заявою про фальсифікацію "довідки". Більше того, підробка документів є кримінальним правопорушенням, і якщо наші правоохоронці самостійно не відкриють зараз кримінальне провадження, я буду звертатись до них із відповідною заявою", – зазначив активіст.

Нагадаємо, Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022", який цього року проходитиме в італійському Турині, представить Alina Pash. Раніше скандальна співачка виступала з концертом в окупованому Криму, а також була помічена під час прогулянки в центрі Москви.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua