• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

Андрій Шевченко став розчаруванням року для УЄФА, - голова Асоціації футболістів

На фоні скандалу зі спробою провести в Українській асоціації футболу незаконні вибори керівництва та "призначення" туди Андрія Шевченка, УЄФА тепер вважає його розчаруванням року. Шеві знову передали неприємні попередження

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів голова Асоціації футболістів України Олег Печерний.

"Йому (Шевченку, — ред.) знову передали, що не визнають його президентом УАФ, що "лукашенки" у футболі нікому не потрібні, і що йому найближчі 2-3 роки взагалі не варто навіть розмірковувати на тему роботи в УЄФА.

На Банковій, до речі, про Шеву теж зробили свої висновки. І про його нібито статусність серед керівництва ФІФА, і про його комунікаційні "здібності" і про переведення стрілок на президента", — зазначив Печерний.

Він нагадав, що раніше ФІФА та УЄФА відреагували на спроби незаконного втручання в діяльність УАФ. І організації попередили Україну про загрозу виключення.

За словами Печерного, на фоні цього скандалу "Андрій Шевченка став для УЄФА розчаруванням року".

"Найбільше ж мене засмучує в цій історії боягузтво Андрія Шевченка. Бо виходить, що він здатний йти до влади за чужими спинами через тиск та ігнорування футбольних статутів, але не здатний поборотися за це крісло чесно..

Розчаруванням року Шевченко став не лише для мене. …За інформацією, яку я маю з надійних джерел, УЄФА також розчарувалася в Шевченкові", — зазначив Печерний.

Він пояснив, що Шевченко відмежовується від причетності до тиску на УАФ, звертаючи все на президента.

"І така риторика Шеви не викликає до нього поваги", — додав голова Асоціації.

Нагадаємо, журналіст Ігор Бурбас раніше повідомив про розмову Шевченка та Чеферіна. Останній попереджав Шевченка, що якщо в український Дім футболу Шеву "заведуть" в обхід закону, то двері до Виконкому УЄФА для нього будуть зачинені назавжди.

    Реклама на dsnews.ua