• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

АВФУ позбулася скандального Собуцького: новий очільник Дем’яненко уже провів перший Виконком

Учора, пройшов перший Виконком Асоціації ветеранів футболу України під керівництвом нового виконувача обов’язків президента Анатолія Дем'яненка

Анатолій Дем'яненко
Анатолій Дем'яненко
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує сайт УАФ, передає "ДС".

Під час засідання розглянули питання щодо підготовки плану-календаря роботи АВФУ на IV квартал 2022 року та визначилися стосовно проведення матчів ветеранської збірної. 

"Виконком вирішив створити робочі групи для планування й організації матчів збірної ветеранів на підтримку ЗСУ та підготовки плану-календарю діяльності нашої організації, адже мова не лише про збірну серед ветеранів. Також було розглянуто претензії щодо незаконного використання під час матчів національної збірної комерційних прав, яки належать УАФ та ТОВ "УАФ Маркетинг". Це присутність на формі (ветеранської збірної) знаку "Агробізнес", що не прописано в жодному договорі. Ну і також було затверджено робочу групу з підготовки благодійного матчу на честь 70-річчя Олега Блохіна, яка до кінця вересня має надати свої пропозиції для вшанування легендарного гравця і тренера", — прокоментував підсумки роботи Виконкому виконувач обов’язків президента АВФУ Анатолій Дем’яненко. 

Як відомо, попередній скандальний очільник Асоціації Олег Собуцький, попри закінчення строку його повноважень, не хотів йти з посади керівника АВФУ і кілька разів поспіль намагався зімітувати нібито "рейдерське захоплення Асоціації збоку УАФ". 

На його провокативні заяви тоді досить жорстко відреагував перший віцепрезидент УАФ Олексій Михайличенко. Він закликав Собуцького вибачитися перед ветеранами за свою поведінку і за те, що використовував збірну в цілях особистого заробітку. Також Михайличенко тоді нагадав, що Собуцький взагалі не є ветераном футболу і рекомендував йому "залишити АВФУ у спокої".

Нагадаємо, Собуцький раніше був президентом ФК "Агробізнес" та відомий тим, що побив головного арбітра матчу ФК "Агробізнес" — ФК "Мінай" Юрія Іванова. За це CAS призначив Собуцькому покарання у вигляді п'ятирічної дискваліфікації.

    Реклама на dsnews.ua