• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Авто для розвідників й евакуації військових: Parimatch забезпечив ЗСУ додатковими машинами

Днями компанія Parimatch передала на фронт відновлений повнопривідний автомобіль для розвідувальної роботи, а також переобладнану швидку для евакуації військових. Усього за 9 місяців Parimatch придбав для ЗСУ 152 авто на суму 56 мільйонів гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

У Parimatch зазначили, що з перших днів повномасштабної війни прагнуть підвищити логістичну мобільність захисників. Цього разу переданий швидкий і маневрений автомобіль KIA допомагає одному з розвідувальних підрозділів ЗСУ виконувати бойові завдання на східному напрямку, додали в компанії.

"Легковики – саме та техніка, що потрібна малим групам. Так, у нас є вантажівки, але для підвозу невеликих вантажів використовувати їх недоречно. Натомість компактніший автомобіль має більшу швидкість й меншу помітність. Це дуже допомагає у нашій роботі: завантажив боєкомплект, приїхав, швидко розвантажив і відразу ж покинув позицію, щоб не привертати увагу ворога", – зазначає Олексій, командир взводу.

Крім того, компанія допомогла з переоблаштуванням швидкої – авто здійснюватиме евакуацію поранених українських захисників з найгарячіших точок на передовій.

"Підвищення мобільності захисників і збереження їхнього життя – один з пріоритетів роботи для нашої компанії. За кожної нагоди ми намагаємося акумулювати можливості та ресурси, щоб підтримати українських військових на всіх етапах захисту країни й відновлення її територіальної цілісності", – резюмує Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua