• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Азербайджан вперше за два роки відкрито для українських туристів, — Кулеба

Азербайджан скасував обмеження, що діяли з березня 2020 року, і відкрив небо для українців

Азербайджан уперше за два роки відкрито для українських туристів;
Азербайджан уперше за два роки відкрито для українських туристів;
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у Twitter, передає "ДС".

"Додаткова свобода подорожей для громадян України: Азербайджан скасував обмеження, які діяли з березня 2020, і відкрив повітряні кордони для українців", – написав глава МЗС.

Таким чином, рішенням уряду Азербайджанської Республіки від 13 січня Україна додано до списку країн, громадяни яких мають право на в'їзд повітряним транспортом до Азербайджану. Інформація підтверджується на інтерактивній карті міністерства.

Зазначимо, що мандрівникам, вакцинованим проти COVID-19, під час подорожі повітряним транспортом необхідно надати у прикордонних пунктах пропуску документ, що підтверджує повний курс вакцинації, а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин.

У міністерстві зазначають, що паперовий сертифікат про вакцинацію з порталу "Дія" підходить для в'їзду, але ні сертифікат у додатку "Дія", ні свідоцтво ВООЗ, видане сімейним лікарем, в Азербайджані не ухвалять.

Як писала "ДС", Сенат Франції схвалив у першому читанні законопроект про "вакцинну перепустку". Він знадобиться українським туристам для відвідування музеїв, театрів, ресторанів та інших громадських місць.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua