• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

"Бабуся з прапором СРСР" з росЗМІ: стала відома справжня історія пенсіонерки

Пенсіонерка Ганна Іванівна Іванова, яка на околицях Харкова вийшла зустрічати українських військових із прапором СРСР і стала героїнею російської пропаганди, насправді підтримує Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій Міністерства культури та інформаційної політики, передає "ДС".

"Живий символ "проросійської України", жіночка, яка, за версією російської пропаганди, "сміливо протистояла націоналістам", насправді вдячна українським військовим, які не тільки підтримують її продуктами, але й захистили від гніву пересічних харків'ян", — йдеться у повідомленні.

Пенсіонерка розповіла, що вийшла із червоним прапором до, як вона думала, російських військових, щоб вони "не громили Україну". А в країні-агресорі її мотиви перекрутили, через що вона тепер почувається "зрадницею".

Наразі вона перебуває в одній із міських лікарень Харкова разом зі своїм чоловіком.

Військові закликають не зневажати жінку та не влаштовувати її цькування.

"епер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір'я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі", – каже комвзводу із псевдо "Кадет".

Зазначимо, за версією російської пропаганди бабуся нібито мешкає у селі Дмитрівка Київської області. Проте, після того, як село звільнили українські бійці, родичі нібито відвезли її до Сибіру. Жінку зробили символом бажання "пересічних українців" возз'єднатися з "братським народом". У різних містах Росії та на окупованій території України їй ставили дешеві пам'ятники, а в одному з міст на стіні намалювали мурал з її зображенням. До речі, у Білгороді (Росія) цей пам'ятник простояв один день.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua