• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Блокування кордону з Україною: польські перевізники перекривають шлях гуманітарним вантажам

Польські вантажоперевізники, які заблокували кордон із Україною, попри свої заяви, не пропускають в тому числі вантажівки із гуманітарною допомогою та небезпечними вантажами, як цистерни з пальним

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив після відвідин двох пунктів пропуску заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, передає "ДС".

Повідомляється, що замміністра із командою фахівців провів день на пунктах пропуску Краківець-Корчова та Рава-Руська – Гребенне, де заблоковані відповідно 1200 та 500 вантажівок.

Зокрема група уповноважених доставила їжу, воду та медикаменти для українських водіїв, які стоять в черзі.

"Ми зафіксували численні факти, коли цистерни з паливом та гуманітарка стоять в чергах. Передаємо інформацію про ці випадки польським колегам з Міністерства. Чекаємо відповідь, як це корелюється з заявами про безперешкодний перетин таких вантажів", — підкреслив він.

Деркач зазначив, що на цих двох пунктах пропуску було загалом не більше 15 протестувальників. При цьому під час їхньої присутності на в’їзд до України пропустили більше транспортних засобів, ніж "зазвичай".

"Тобто приїзд команди Міністерства впливає на те, скільки транспортних засобів вирішують пропускати відповідні служби та протестувальники", — додав замміністра.

Також Деркач запевнив, що представники українського міністерства заручились підтримкою українських водіїв, які погодились, що заявлені польськими протестувальниками вимоги не можуть бути виконані.

"Окрема тема єЧерга – водії неодноразово публічно сказали, що послуга успішно працює і категорично відкинули будь-які поступки протестувальникам з виключення польських водіїв", — додав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua