• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

"Бійтеся": Паша-"Мерседес" пригрозив Зеленському "божою карою"

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що "господь не пробачить" президенту України Володимиру Зеленському виселення духовенства УПЦ (МП) з Лаври

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло
Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві митрополита Павла на офіційному YouTube-каналі Лаври, передає "ДС".

"Кажу вам, пане президенте, і всій вашій зграї, що сльози наші не впадуть на землю. Вони впадуть вам на голову.

Сьогодні ви думаєте, що, увійшовши у владу на наших спинах і нашому бажанні, можете з нами так вчиняти. Господь не пробачить ні вам, ні вашій родині цей вчинок. Тому що в ці хвилини 220 людей братії викинуті вами на вулицю", — заявив священнослужитель.

Намісник також назвав міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка одержимим "диявольським збісненням".

"Ви не змогли зупинити одержимого буйством, злобою, ненавистю і диявольським збісненням міністра культури, а це означає, що він робить все з вашого дозволу. Горе вам, бійтеся", – звернувся він до Зеленського.

Як повідомляла "ДС", 10 березня Українська православна церква Московського патріархату отримала лист-попередження від Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про розірвання договору, згідно з яким ченці користувалися державною власністю.

У Мінкульті уточнили, що ченці та служителі Московського патріархату мають залишити всі приміщення Києво-Печерської лаври до 29 березня.

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив у своїй проповіді, що після вигнання УПЦ МП з Києво-Печерської лаври в Україні нібито розпочнеться Апокаліпсис. Він також сказав, що ченці не мають наміру залишати монастир.

Крім того, влада розпочала процес повернення Свято-Успенської Почаївської лаври, яку орендує Українська православна церква (Московський патріархат), у державну власність.

29 березня монастир Української православної церкви (Московського патріархату) подав позов до Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про визнання недійсною односторонньої відмови від договору.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua