• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Колишня резиденція Януковича стане "пам’яткою садово-паркового мистецтва"

У колишній резиденції експрезидента Віктора Януковича "Межигір’я" під Києвом створять парк — пам’ятку садово-паркового мистецтва 

"Межигір'я"
"Межигір'я"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Кабінету муіністрів, передає "ДС".

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 16 лютого.

Питання опрацьовуватимуть Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерством юстиції, Фонд державного майна, Держслужба з питань геодезії, картографії та кадастру, НАБУ, Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, та Київська обладміністрація.

Зокрема, вони мають підготувати інформацію щодо правового статусу будівель та споруд на території резиденції та пропозиції щодо їх подальшого використання. Крім того — щодо правового статусу земельних ділянок, врегулювання питань із землевласниками та землекористувачами. А також — щодо можливості створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва, враховуючи відкриті кримінальні провадження.

У Кабміні нагадують, що у 1955 році Рада міністрів Української РСР створила дачне господарство "Пуща-Водиця", яке з 1964 року функціонувало як будинок відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір’я".

Резиденція "Межигір’я" була урядовою, використовувалась для офіційних зустрічей. За неї відповідало Державне управління справами.

Наразі "Межигір’я" — в управлінні АРМА.

Як писала "ДС", у грудні 2021 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила розслідування у справі "Межигір'я".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua