• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

CookForUkraine. Український шеф провів благодійну вечерю з британською зіркою

Український шеф Юрій Ковриженко і його зірковий британський колега провели благодійну вечерю #CookForUkraine на підтримку України

Реклама на dsnews.ua

Юрій Ковриженко готував за меню, розробленим разом з Олівером, а також шефом та письменницею Олею Геркулес, фуд-блогером Алісою Тімошкіною та фуд-фотографом Джо Вудхауз, повідомляє "ДС".

Вечеря, усі кошти від якої перераховані до UNICEF, пройшла у кулінарній студії Джеймі Олівера Jamie Oliver HQ.

Як зазначається, підготовка пройшла у три етапи: планування меню, приготування борщу та заготовок за день до заходу, та, власне, сам захід. У меню були бессарабська закуска з баклажанів, голубці у листях буряка, тушкована свинина з чорносливом, вареники з сиром та чорною смородиною та, звісно, борщ як для м’ясоїдів, так і для вегетаріанців.

"Перше, що сказав Джеймі, коли ми зустрілися у нього в студії: "Почувайте себе як вдома. Пам’ятайте, ви зараз у себе вдома". Це було дуже зворушливо, адже отак двома реченнями без зайвих слів він підкреслив, що розуміє та співчуває кожному українцю, хто далеко від дому через війну", — розповів Ковриженко.

За його словами, Джеймі дуже переживає за Україну та підтримує її у своєму прагненні до свободи та перемоги.

Нагадаємо, від початку війни, яка застала Юрія Ковриженка у Лондоні, його зусиллями було зібрано більш ніж 10 млн грн. Більшість з них, більш ніж 6 млн грн, були зібрані завдяки масштабному благодійному ланчу у найбільшому бенкетному залі Великобританії у JW Marriott Grosvenor House. Це була колаборація Юрія та двох відомих британських шефів – Річарда Коррігана та Найджела Бочетті на 1000 гостей з одночасною розсадкою. Бенкет обслуговували 250 осіб, а для роздачі страв використали 3000 тарілок.

    Реклама на dsnews.ua