• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Держкіно стало членом європейської асоціації European Film Agency Directors

Європейська асоціація European Film Agency Directors одноголосно проголосувала за вступ Державного агентства України з питань кіно

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба Держкіно, передає "ДС".

Рішення щодо членства України асамблея EFAD, що об'єднує 35 національних кіно- та аудіовізуальних агентств, має затвердити у вересні, повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Протягом перших двох-трьох років з України не братимуть членських внесків. При цьому наша країна зможе брати участь у конкурсах EFAD.

"Це дуже важливе рішення для українського кінематографа, бо дасть можливість додатково розповідати правду про війну росії проти України за допомогою кіно", – наголошує Єрмак.

Перемовини з EFAD стосовно членства України в Асоціації розпочалися на початку 2022 року. Вже у травні на Каннському кінофестивалі Україна отримала запрошення на вступ до EFAD.

Довідка. EFAD – європейська асоціація, яка об'єднує 35 національних кіно- та аудіовізуальних агенцій. База EFAD знаходиться у Брюсселі. Членство в асоціації охоплює країни Європейського Союзу, а також Ісландії, Норвегії, Республіки Північна Македонія, Чорногорії, Сербії, Швейцарії та Великої Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua