• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Для Повітряного командування "Південь": абоненти Київстар зібрали понад 12 мільйонів гривень в рамках спільної ініціативи з фондом "Повернись живим"

В межах спільного проєкту Київстар та фонду "Повернись живим", компанія Київстар, її абоненти та небайдужі українці взяли участь у забезпеченні мобільними системами зв’язку для Повітряного командування "Південь"

Реклама на dsnews.ua

З квітня цього року на реалізацію проєкту зібрано 62,7 мільйона гривень, з яких 12,3 мільйона гривень зібрано завдяки благодійній Суперсилі "Допомога ЗСУ", доступній абонентам Київстар у більшості тарифних планів передплати.

"Компанія Київстар продовжує підтримувати захисників, які боронять Україну. Наразі наша мета – акумулювати 65 млн грн, аби забезпечити ПвК "Південь" десятьма комплексними апаратного зв’язку та необхідним обладнанням. Ми вдячні усім, хто долучається до збору та підтримує проєкт", — зазначає Олександр Комаров, генеральний директор Київстар.

Підтримка ефективної роботи ППО на південному напрямку є важливою ініціативою для мобільного оператора, адже ПвК "Південь" захищає Одещину, Миколаївщину, Херсонщину, а також частини Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей. Національний мобільний оператор вже перерахував 50 мільйонів гривень на цей проєкт. Крім того, понад 400 тисяч гривень зібрано українцями безпосередньо на рахунок фонду "Повернись живим".

Комплексні апаратні зв’язку (КАЗи) — це спеціально обладнані повнопривідні вантажівки, розроблені Фондом і військовими Протиповітряної оборони, які координують роботу і забезпечують зв’язок між підрозділами ППО. Вони також можуть використовуватися як командно-штабні машини, що приймають інформацію про небезпеку з повітря і передають її у бойові підрозділи.

Кожен охочий може зробити індивідуальний внесок на рахунок ініціативи. Абоненти Київстар можуть підключити благодійну Суперсилу "Допомога ЗСУ" — спеціальну підписку, яка дозволяє робити щомісячний донат на розмінування у розмірі до 50 грн, користуючись мобільним зв’язком. Донат автоматично списується при оплаті тарифу без додаткових платежів для абонента, поки у нього підключена Суперсила "Допомога ЗСУ", яка доступна у більшості тарифів передплати Київстар.

Як взяти участь у зборі:

  1. Переконайтеся, що у вашому тарифі є Суперсила "Допомога ЗСУ" — це можна зробити у додатку Мій Київстар.
  2. Підключіть Суперсилу "Допомога ЗСУ" через додаток Мій Київстар, за номером 500 або за допомогою USSD-запиту 55011*1#.
  3. Сплачуйте за свій тариф як завжди, і Київстар перерахує до 50 грн з кожної оплати тарифу до фонду "Повернись живим".

Нагадаємо, що ініціатива "Нам тут жити: мобільні системи зв’язку для ППО" — це спільний проєкт Київстар та фонду "Повернись живим", який стартував у квітні 2024 року і триватиме до досягнення цільової суми збору у 65 мільйонів гривень.

    Реклама на dsnews.ua