• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Екіпіровані й в шоломах: Parimatch забезпечив ЗСУ амуніцією на 44 млн грн

За сім місяців повномасштабної агресії РФ проти України бренд Parimatch закупив і передав українським захисникам понад 11 400 одиниць амуніції. Йдеться як про засоби індивідуального захисту й спорядження — шоломи, тактичні окуляри, палатки, спальники, розвантажувальні поясні системи, так і комплекти одягу та взуття для військових ЗСУ. Загальна вартість придбаної амуніції склала 43,6 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у пресслужбі компанії, передає "ДС".

Армія забезпечує українських бійців основними речами для перебування на фронті. Втім, з перших днів війни соціально відповідальний бізнес доукомплектовує захисників технологічним військовим спорядженням і постачає додатковий одяг бійцям на передову співвідносно до потреб конкретних підрозділів. 

Parimatch з перших днів повномасштабної війни передає плитоноски, шоломи, розвантажувально-поясні системи, тактичний камуфляж, комплекти форми та взуття для ЗСУ відповідно до сезону: навесні та влітку забезпечували тактичними кросівками, панамами, легким одягом, маскувальними сітками. Зі зміною сезону виникла потреба у дощовиках плащ-палатках, спальних мішках, берцях, флісових виробах, балаклавах та перчатках. 

"Допомога ЗСУ має бути стабільною та безперервною. Українці гуртуються ще більше і донатять на ЗСУ, ми в компанії – докладаємо максимальних зусиль у забезпеченні бійців усім необхідним у боротьбі за свободу. Наразі військовим як ніколи потрібна наша підтримка та віра в міць нашої армії. Віра в перемогу України", – зазначає Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine. 

Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ допомога Parimatch Україні налічує більш як 269 мільйонів гривень, її ключовий напрям – підтримка ЗСУ.

    Реклама на dsnews.ua