• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Експрезидент київської федерації боксу Кирило Шевченко, ймовірно, зберігає зв'язки із оточенням Кадирова, — ЗМІ

Незважаючи на п'ятий місяць повномасштабної війни, експрезидент Київської Федерації боксу України Кирило Шевченко може зберігати зв'язки з близьким оточенням голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова

Кирило Шевченко
Кирило Шевченко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання "Коментарі", передає "ДС".

Вперше про такі зв'язки стало відомо ще 2020 року, коли Шевченко запросив із Чечні в Україну Рустама Чичаєва та Валіда Айдамірова нібито для роботи дитячими тренерами з боксу. Тоді ЗМІ називали Айдамірова наближеним до депутата Держдуми РФ Адама Делімханова і Рамзана Кадирова. Рустам Чичаєв, ймовірно, був військовослужбовцем Спеціального загону швидкого реагування (СОБР) "Терек". Ані Айдамірів, ані Чичаєв при цьому не мали жодного стосунку до боксу. Міграційна служба України тоді видворила їх із країни.

"При цьому, незважаючи на повномасштабну війну та військові злочини кадировців, Шевченко, ймовірно, досі зберігає зв'язки із провладною верхівкою Чечні", — пише видання.

Про такі зв'язки прямо повідомив Михайло Майман, якого, за його словами, нещодавно викрали на замовлення безпосередньо Кадирова. В організації злочину він звинуватив Шевченка, пообіцявши при цьому оприлюднити докази його зв'язків із головою Чечні. Ветеран також повідомив, що склад зі зброєю, знайдений нещодавно у готелі "Хрещатик" у центрі Києва, Шевченко організував для російської ДРГ.

За даними видання, Кирило Шевченко має зв'язки із кримінальним світом. Його також називали одним із "кураторів" незаконної торгівлі у столичних підземних переходах. В умовах війни діяльність Шевченка може становити загрозу, йдеться у матеріалі. "Чи не порушує вона законодавство України і чи не є загрозою національній безпеці країни — питання до правоохоронних органів. Враховуючи серйозність ризиків, очікуємо відповіді найближчим часом", — пише видання.

    Реклама на dsnews.ua