• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

"Якщо завтра війна": культурні діячі запускають міжнародний проєкт "Музика Незламних"

Міжнародний проєкт "Музика Незламних" – ­­акція солідарності музикантів світу з Україною" — розпочнеться 24 лютого 2023 року, у річницю повномасштабного вторгнення РФ в суверенну Україну. Учасники акції виконуватимуть українську музику у форматі офлайн та онлайн концерту, флешмобу, вуличного виступу, відеокліпу або музичного перформансу

"Музика Незламних"
Культурні діячі запускають міжнародний проєкт "Музика Незламних"
Реклама на dsnews.ua

Провідні діячі музичної галузі України ініціювали проєкт "Музика Незламних" – міжнародна акція солідарності музикантів світу з Україною" для підсилення української присутності у світовому культурному просторі та для привернення уваги світової спільноти до глибшого розуміння українського питання й українського спротиву, передає "ДС".

"Місія проєкту – через українську музику показати й розкрити характер незламного українського народу – Нації, та на ірраціональному рівні донести цінності, за які ми боремось для нашої спільної перемоги!" — наголошують організатори акції.

У рамках проєкту музиканти з усього світу виконуватимуть українську музику у форматі офлайн або онлайн концерту, флешмобу, вуличного виступу, відеокліпу, музичного перформансу.

На сайті http://musicofdefiance.com.ua/ учасники, які бажають долучитися, зможуть заповнити анкету та знайти репертуарний лист і партитури для виконання українських музичних творів.

На сайті також відображатиметься географія учасників.        

Перші події в межах проєкту:

  • 23 лютого – концерт-рефлексія Національного будинку музики "Якщо завтра війна…" у Національній філармонії України: https://fb.me/e/3jABM1W3f;
  • 24 лютого – концерт Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України з творів Валентина Бібіка та Франца Шуберта у Національній філармонії України: https://fb.me/e/2qSryWjhF;
  • 24 лютого – благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України "Музика Незламних" у Premier Palace Hotel Kyiv.

Ініціативу підтримали Міністерство культури та інформаційної політики України, Український культурний фонд та Український інститут.

Детальніше про проєкт можна дізнатися на сайті.

    Реклама на dsnews.ua