• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Еволюція куріння: на український ринок електронних цигарок виходить канадська компанія STLTH Vape

На український ринок електронних цигарок виходить канадська компанія STLTH Vape

Електронні цигарки STLTH Vape
Електронні цигарки STLTH Vape
Реклама на dsnews.ua

Ми розкажемо, чому це гарна новина для поціновувачів вейпінгу та в чому переваги її продукції, передає "ДС".

Що таке STLTH

STLTH являє собою випарник, що складається з трьох компонентів: картриджа з фірмовою рідиною, потужного акумулятора ємністю 470 mAh, заряду якого вистачає приблизно 200 на затяжок, та фірмового зарядного пристрою USB для його підзарядки. 

Кожен компонент легко приєднується один до одного. Разом вони складають сучасний, зручний і простий електронний пристрій, який підходить для щоденного використання дорослими курцями, які шукають надійну альтернативу традиційним сигаретам. Відмінний варіант як для подорожей, так і для повсякденного використання.

Картриджі збираються, заповнюються та упаковуються на заводі компанії в Онтаріо (Канада). Картриджі STLTH, які також називають подами, містять запатентовану компанією нікотинову рідину для електронних пристроїв на основі солі. Її складові: пропіленгліколь, рослинний гліцерин, нікотин, а також натуральні та штучні ароматизатори харчової ступені чистоти. Інгредієнти змішуються під суворим контролем якості, яка відповідає всім канадським нормам. При тому що більшість альтернативних продуктів, що представлені на ринку України, повністю виготовляються та заповнюються в Китаї.

Картриджі STLTH

У STLTH є два види змінних картриджів: оригінальні та X-картриджі. Обидва одноразові та не призначені для повторного заповнення і використання. Це зроблено з метою підтримки фірмової якості продукту.

Оригінальні картриджі містять суміш, оптимізовану для системи STLTH, з більш інтенсивним впливом нікотину: 50 мг/мл. На вибір клієнту пропонується палітра з 12 унікальних ароматів, серед яких можна знайти як аромат класичного тютюну так солодкий стиглий банановий аромат, стиглу медову диню, суміш різноманітних ягід, освіжаючі аромати та багато інших. 

Щодо X-картриджів, то це нова розробка канадської компанії, її інноваційна відповідь на зростаючу популярність одноразових продуктів на ринку вейпінга. Користувачі люблять одноразові системи за покращений поток повітря, більш виражені аромати та більшу кількість пари. Але в усіх них є один великий недолік — літій-іонні акумулятори, які після використання пристрою зазвичай викидаються на смітник та забруднюють навколишнє середовище. 

Засновники STLTH вирішили запропонувати ринку альтернативу — X-картриджі з п'ятьма унікальними ароматами. Вони розроблені для забезпечення додаткового аромату і потоку повітря, що неодмінно сподобається курцям, які хочуть зі звичайних цигарок перейти на новий формат і не втратити відчуття самого процесу. Однак оскільки ці картриджі замінні, це має набагато менш шкідливий вплив на довкілля. 

Щодо вартості продукції STLTH, то вона цілком прийнятна: 299 гривень коштує сам пристрій, ще 290 доведеться віддати за пачку з двох картриджів. 

Про компанію STLTH

Компанія STLTH Vape заснована групою підприємців — колишніх курців. Їхнє знайомство з продуктами вейпінгу, яке відбулося майже десять років тому, допомогло їм відмовитися від традиційних цигарок. Завдяки цьому досвіду вони повірили у майбутнє систем для вейпінгу, та зрозуміли важливу річ — щоб такі системи були прийняті досвідченими курцями, вони мають бути практичними, доступними та ефективними. Саме в цьому і полягає філософія компанії — надати реальну альтернативу традиційним тютюновим виробам для дорослих курців.

У цей непростий час STLTH запускає проєкт, який точно знайде свого покупця в Україні. Таким чином канадська компанія зможе підтримати країну податками, що зараз вкрай важливо.

    Реклама на dsnews.ua