• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Favbet Foundation виділив 100 000 грн для дитячої команди ФК "Оболонь"

Дитяча команда ФК "Оболонь" стартувала у міжнародному турнірі PROFBUD Cup 2022, який проходить у Польщі. Поїздку юних футболістів на змагання профінансував благодійний фонд Favbet Foundation, який надав клубу 100 000 грн

Дитяча команда ФК "Оболонь"
Дитяча команда ФК "Оболонь"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

"Ми як команда фонду прагнемо створювати нові можливості та допомагати дітям, щоб вони проявляли свої таланти та представляли Украну на міжнародній арені. Одна з головних цілей Favbet Foundation — допомагати молодому поколінню, адже вони розкриватимуть потенціал нашої країни", — поділився куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар. 

PROFBUD Cup 2022 — престижний футбольний турнір, який який вперше відбувся у 2013 році та вже отримав визнання в Польщі. Сьогодні це одна з найцікавіших подій зимового сезону в дитячо-юнацькому футболі.

З ФК "Оболонь" та їх ДЮСШ Favbet Foundation товаришує не вперше. Фонд підтримує клуб вже другий рік поспіль. Раніше команда фонду приходила до футболістів з подарунками — столами для тейкболу, комп'ютерами, телевізорами, а також іншою необхідною технікою для проведення тактичних спортивних завдань. 

Довідка: Favbet Foundation — заснований у 2020 році компанією Favbet благодійний фонд, що підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку молодих українців. З початком війни 95% проєктів фонду було переорієнтовано на допомогу країні та армії. За сприяння фонду ЗСУ регулярно отримують транспортні засоби, сучасне військове обладнання та інші необхідні на фронті речі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua