• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

ГО Help People розпочала евакуаційні рейси з Херсонщини: куди звернутися, чим допомогти

Вночі з 5 на 6 червня російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС, повністю зруйнувавши її. В результаті чого, під загрозою затоплення опинилися десятки населених пунктів. У зв’язку з чим, в Херсонській області оголошено про обов'язкову евакуацію

Реклама на dsnews.ua

Евакуаційні рейси громадської організації Help People вже працюють на напрямку та рятують людей. 

За повідомленням голови Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна, загалом на Херсонщині приблизно 16 тисяч людей опинились у критичній зоні правого берега Дніпра. Команда ГО закликає небайдужих долучитися до допомоги в порятунку українців.

Так, за інформацією голови ГО Олексія Вороніна, наразі людей із небезпечних зон доправляють до Херсона, звідти – до Миколаєва, Одеси та Кривого Рогу.

"Зараз ми докладаємо всіх зусиль до цього регіону. Просимо всіх небайдужих приєднайтеся до наших зусиль. Якщо у вас є транспортний засіб, ви можете приєднатися до нашої техніки для евакуації цивільних. Якщо у вас є можливість підтримати це, будь ласка зробіть донат, щоб допомогти людям або на паливо та обслуговування автомобіля. Ми очікуємо, що в ці дні буде евакуйовано більше людей. Дякуємо за вашу допомогу та зусилля, які ви докладаєте", — закликає Олексій Воронін. 

Всі потребуючі допомоги та бажаючі допомогти в порятунку людей Херсонщини можуть написати повідомлення на сторінки Help People та Олексія Вороніна або зателефонувати на гарчу +380 93 69 69 788. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua