• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Гончаренко центр у Херсоні роздав 5 тонн гуманітарки за тиждень роботи

Тиждень тому в деокупованому Херсоні відкрився осередок волонтерського Гончаренко центру. За цей час волонтери роздали понад 5 тонн гуманітарної допомоги місцевим жителям

Гончаренко центр у Херсоні
Гончаренко центр у Херсоні
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби благодійної мережі, передає "ДС".

У волонтерському Гончаренко центрі в Херсоні за тиждень роботи відвідувачам видали понад 5 тонн гуманітарки: харчові продукти, засоби гігієни, медикаменти, дитяче харчування та навіть книжки. Приміщення оснащено генератором, також там працює термінал Starlink, який роздає безкоштовний інтернет. Жителі деокупованого міста приходять зарядити гаджети, поспілкуватись зі своїми близькими та рідними по відеозв’язку, отримати підтримку.

Як розповіла фінансова директорка волонтерської мережі Гончаренко центр Валентина Шульц через центр щодня проходять десятки людей. "Потік людей не зупиняється. Люди приходять щодня, приходять із дітьми. Наші волонтерські центри з усієї України передають гуманітарну допомогу херсонцям. Ми роздаємо і харчі, й ліки, й книжки для діточок. Веземо все, що необхідно", — повідомила волонтерка.

"Херсон лише відновлюється після рашистської окупації. Але у Гончаренко центру вже з’явились постійні відвідувачі. Люди приходять і просто поспілкуватися, і зарядити гаджети, і отримати допомогу. Радісно бачити посмішки на обличчях незламних херсонців. Ми впевнені, що після нашої перемоги Гончаренко центр у Херсоні – стане потужним освітньо-культурним хабом. Адже у нас вже купа друзів у цьому чудовому місті!", — зазначив засновник волонтерської мережі, нардеп Олексій Гончаренко.

Адреса центру: місто Херсон, вулиця Суворова, 57.

Центр працює з 10.00 до 16.00 (у звʼязку з комендантською годиною), субота-неділя — вихідні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua