• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Гордий з того, що допомагаю українцям": британський рятувальник поділився досвідом з відвідувачами Гончаренко центру

У черкаському Гончаренко центрі з містянами зустрівся британський пожежник Джейсон Хал, який знаходиться в Україні та навчає українських рятувальників долати наслідки російських обстрілів

Черкаський Гончаренко центр
У черкаському Гончаренко центрі з містянами зустрівся британський пожежник Джейсон Хал
Реклама на dsnews.ua

Зустріч із черкащанами відбулась у Черкаському Гончаренко центрі, куди британського вогнеборця запросила викладачка англійської мови Олеся Міненко, передає "ДС".

Закордонний гість поділився зі слухачами цікавими історіями з власного досвіду. Крім того, він провів практичне заняття з іноземної мови, пояснивши відмінності британської та американської англійської мови, а також особливості англійського гумору.

Джейсон Хал
Джейсон Хал

Наразі Джейсон Хал перебуває в Україні, де навчає українських рятувальників, як долати наслідки російських обстрілів. У Черкасах він прочитав низку лекцій у Черкаському інституті пожежної безпеки, а незабаром попрямує до Києва, проводити заняття зі столичними працівниками ДСНС та студентами-пожежниками.

"Я об’їхав багато українських міст, які постраждали від російської агресії. Був у Херсоні, Дніпрі, Кропивницькому, Запоріжжі, Миколаєві. Мені дуже подобається Україна. І я захоплююсь українцями, їхньою сміливістю та відчайдушністю. Щиро радію тому, що у мене є можливість бути тут і ділитися з українцями своїм досвідом", — наголосив Джейсон Хал.

Джейсон Хал перебуває в Україні
Наразі Джейсон Хал перебуває в Україні

 "Ми розвиваємо міжнародну співпрацю на всіх рівнях. І ми горді з того, що наші центри не лише надають можливість українцям безкоштовно вчити англійську, а ще й стають простором для взаємодії та обміну досвідом з іноземцями, які допомагають Україні вистояти в ці складні часи", – наголосив засновник волонтерської мережі Олексій Гончаренко.

Черкаський Гончаренко центр
Черкаський Гончаренко центр

Довідково:

Гончаренко центри є всеукраїнською мережею відкритих культурно-освітніх центрів, які наразі займаються забезпеченням військових та вимушених переселенців, допомогою жителям гарячих точок. Мережу засновано у лютому 2021 року народним депутатом Олексієм Гончаренком з метою надання безкоштовної освіти різним верствам населення: проведення курсів англійської мови для дітей і дорослих, підготовки підлітків до ЗНО, формування навичок фінансової грамотності, навчання літніх людей сучасним технологіям.

    Реклама на dsnews.ua