• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Григорій Козловський: українські клуби готові грати у футбол в критичних умовах

Почесний президент футбольного клубу "Рух" (Львів) Григорій Козловський розповів про очікування від старту Української Прем'єр-Луги (УПЛ), яка має розпочатися 23 серпня. За його словами, українські клуби готові грати навіть у критичних умовах

Григорій Козловський
Григорій Козловський вважає, що початок чемпіонату України з футболу – це ще один крок до нашої перемоги
Реклама на dsnews.ua

Про це Григорій Козловський розповів в інтерв'ю "РБК-Україна".

"Початок чемпіонату – це ще один крок до нашої перемоги. Показати, що навіть у такі важкі часи українці є сильною, вольовою нацією, яка дуже любить футбол. Тому, я думаю, цього очікують не тільки футболісти й президенти клубів, а й всі уболівальники", – заявив функціонер "Руху".

Григорій Козловський на футбольному полі
Григорій Козловський вважає важливим показати, що навіть у такі важкі часи українці є сильною, вольовою нацією, яка дуже любить футбол

Він також повідомив, що футбольна спільнота ще в очікування нових правил, які мають бути забезпеченні під час проведення матчів. Поки що кожен клуб готується самостійно.

"Але ми точно готові грати в футбол. Готові грати в критичних умовах, навіть під ракетними обстрілами. У футбол ми точно будемо грати, точно не здамося, точно будемо гідно тримати спортивний фронт", – додав Григорій Козловський.

Григорій Козловський розповів про старт чемпіонату
Григорій Козловський впевнений, що Україна гідно триматиме спортивний фронт

Нагадаємо, новий сезон футбольної Української Прем'єр-ліги стартує 23 серпня 2022 року — на День Державного прапора.

Матчі будуть проводитися на території України з дозволу місцевих військових адміністрацій і з дотриманням всіх правил безпеки. При цьому вболівальників не пускатимуть на стадіони.

Раніше в інтерв'ю "РБК-Україна" Григорій Козловський розповів, яка з початку війни ситуація з його футбольним клубом та дитячою футбольною академією.

 

    Реклама на dsnews.ua