• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

ГУР: Окупанти в "ЛДНР" вигадують бойовикам хибні діагнози, щоб не платити компенсації

Мобілізовані жителі так званих "ЛДНР" можуть не отримати передбачені їм виплати за поранення — у медичних довідках окупантам ставлять діагнози "остеохондроз" та "виразка"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає "ДС".

"Влада так званої "ЛНР" не виплачує компенсації сім’ям загиблих та поранених під час війни з Україною. З цією метою медичні працівники всіляко спотворюють діагнози пораненим. Після лікування поранень та контузій вояки "ЛНР" отримують виписки в яких зазначено "остеохондроз", "виразка" або інші хвороби, які не передбачають компенсаційних виплат", – повідомляють у розвідці.

Відсутність грошей підриває "патріотичні почуття" бойовиків на фоні значних втрат.

"Враховуючи безповоротні втрати другого армійського корпусу ЗС РФ (саме в ньому служать "мобілізовані" з території "ЛНР"), ситуація щодо підтримки та сприйняття місцевим населенням війни та подальшої мобілізації значно зменшується", – зауважують в розвідці.

Як писала "ДС", В РФ частину вбитих в Україні російських військовослужбовців записують до списку "безвісти зниклих", щоб приховати значні втрати особового складу на війні та не виплачувати компенсації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua