• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Хасидів не пустять до Умані на святкування Рош ха-Шана

Нинішнього року паломники-хасиди не зможуть в'їхати в Україну, щоб відсвяткувати Рош ха-Шана в Умані (Черкаська область) через війну

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Посольства України в Ізраїлі, повідомляє "ДС".

У зв'язку з цим посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук звернувся до ортодоксальних ізраїльських ЗМІ.

"У зв'язку із турботою про життя та благополуччя приїжджих в Україну та у зв'язку з кричущою російською війною в нашій країні, незважаючи на всі зусилля, ми не можемо гарантувати безпеку паломників і наразі не допускаємо туристів та відвідувачів на територію України", — наголосив посол.

"З цієї нагоди ми звертаємося до вас, тому що ваші молитви важливі для нас. Будь ласка, помоліться, щоб до Рош ха-Шана війна в Україні, що розгорілася через кричущу та жорстоку російську агресію, закінчилася і помоліться за перемогу України. Сподіваємося, що молитви виповняться, і Україна знову стане країною, яка щедро приймає гостей з Ізраїлю, і особливо євреїв, які приїжджають до України на могили праведників", — додав Корнійчук.

Як повідомляла "ДС", 26 червня Росія завдала ракетного удару по околицях Черкас. В результаті загинула одна людина і ще п'ятеро отримали поранення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua