• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

"Хочемо надихнути український бізнес": Як Favbet став на "військові рейки"

Після російського вторгнення група компаній Favbet перетворилася на підрозділ благодійного фонду, діяльність якого спрямована на підтримку українського суспільства

Як Favbet став на "військові рейки"
Як Favbet став на "військові рейки"
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла куратор Favbet Foundation Маріанна Ковеня, повідомляє "ДС".

За її словами, у житті "до війни" робота Favbet Foundation була зосереджена на розвитку екосистеми позитивного впливу в суспільстві та створенні умов для поколінь, які змінюватимуть країну.

"Ще за заснування Фонду було визначено ключові напрямки – спорт та освіту – і в рамках цих напрямків уже зроблено чимало: крім підтримки окремих проектів, ми опікуємося двома дитячими будинками та беремо участь у програмі цифровізації бібліотек спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом Президента та Української бібліотечною асоціацією", — зазначила Ковеня.

Вона додала, що обидва притулки, які перебувають під опікою Favbet Foundation, не постраждали від бойових дій.

Куратор фонду зазначила, що сьогодні холдинг Favbet активно підтримує Україну всіма можливими ресурсами: "це не лише про фінанси, а й про ресурси співробітників, компанії, включаючи ІТ-інфраструктуру."

"Мені здається, це абсолютно нормальна позиція бізнесу, який був заснований в Україні, розвивався, працював і продовжує тут працювати. Я навіть уявити не можу, щоб компанія поводилася по-іншому. Дуже рада, що під час війни я, як і мої колеги можуть займатися улюбленою справою", — сказала Ковеня.

У пресслужбі компанії розповіли як Favbet трансформувався під впливом війни. Весь великий холдинг перетворився на підрозділ благодійного фонду:

  • Офіс став бомбосховищем, склади – умовними гуманітарними хабами, де сортується продукція перед відправкою у той чи інший регіон.
  • Було розроблено логістичний маршрут зі Львова до Києва, перевезено понад 100 тонн гуманітарної допомоги.
  • Компанія організувала пошук та доставку палетів з гуманітарною допомогою з-за кордону та передачу частинам ЗСУ.
  • Favbet взяв участь у купівлі та передачі 3-х машин швидкої допомоги у Миколаївській області.
  • Фонд придбав найсучаснішу снайперську гвинтівку для потреб ЗСУ.
  • Також благодійники допомогли Національній поліції відновлювати знищені відділення у Київській області.

На думку Ковені, війна зосередила увагу багатьох на справді важливих речах і нагадала про те, що зрештою судять по справах, а не за словами.

"Коли ми говоримо про якісь наші проекти публічно – це не для того, щоб отримати чиєсь схвалення. Своїми справами ми хочемо надихнути й інший український бізнес, показати, що абсолютно неважливо, як сильно ви можете допомогти, важливо інше – допомагати усім, що тільки можна. Тільки так можна досягти спільної мети, яка всім відома – перемога", – підсумувала куратор Favbet Foundation.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua