• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Ініціативи великої родини": Проєкт суспільної підтримки ТРЦ РайON

У стінах торгівельного центру "РайON" пройшла виставка художніх творів та благодійний ярмарок. Виручені кошти направляються у Благодійний фонд "SOS Fund UA" на придбання обладнання для Головного військового клінічного госпіталю у Києві

Проєкт суспільної підтримки ТРЦ РайON
Проєкт суспільної підтримки ТРЦ РайON
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби торгівельного центру, передає "ДС".

"Девʼять років поспіль у останні дні серпня ТРЦ "РайON" святкує День Народження. Кожного року ми готували для вас перфоманси та розваги. Щоб запамʼятати цей особливий десятий День Народження ми запрошуємо вас долучитися до важливої ініціативи, щоб допомогти тим, хто цього потребує", — зазначили у пресцентрі.

У компанії поділилися подробицями проєкту суспільної підтримки "Ініціативи великої родини", започаткованого за сприяння Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

"Протягом серпня відвідувачі торгового центру — малі й дорослі — реалізовували свої мистецькі задуми, проявляли свій хист у творчості, а також показували неабияку уважність та самовідданість, щоб кожне слово, думка, образ передалися нашим захисникам", — зазначили у представництві ТРЦ.

Там додали, що гості щодня приносили свої малюнки, хенд-мейд прикраси та обереги, передавали їх для благодійного ярмарку та виставки. Кураторка проєкту Надія Сокольчук, викладачка освітньо-культурного центру "Дивосвіт", допомагала охочим втілити побажання у малюнках та творчих роботах.

До проєкту "Ініціативи великої родини" долучились відомі й обдаровані українці.

Дизайнерка та творчиня українського віночка-корони Ірина Підліпська презентувала ексклюзивну корону для благодійного ярмарку.

Всесвітньо відома українська художниця, лауреатка національних виставок, володарка премій і нагород Ірина Третьяк зробила донат у проєкт — це картина "Сонечко", яка виконана у авторській обʼємній техніці і написана під час війни.

До проєкту також приєдналась майстриня миловаріння Катерина Шерстюк — на благодійному ярмарку представлені її мильні роботи із відомим сюжетом. Катерина займається миловарінням вже більше 8 років, створила власний бренд, представляє та активно популяризує українські товари за кордоном. 

Також до проєкту долучились талановиті діти команди ТРЦ "РайON". 7-річний Захарій Корнута займається художньою творчістю вже рік — юний художник задонатив шість робіт. Полотна Захарія презентовані на ярмарку, щоб охочі змогли купити їх та тим самим підтримати тих, хто цього потребує.

"Почувши про ініціативу, Захарій прийняв рішення активно доєднатись до проєкту. Син відібрав серед своїх творів такі роботи – "Мам", "Півонії", "Японія", "Посейдон", "Льдовиковий період" та "Ісус" і передав їх організаторам", — поділився тато юного художника, Head of Leasing Arricano, Денис Корнута.

У якості партнерів до проєкту долучились дитячий розважальний комплекс GAME PARK та мережа "Будинок іграшок". Партнером творчих майстер-класів став магазин канцелярських товарів Akvarel.

Кульмінація проєкту — виставка художніх творів та благодійний ярмарок. Офіційне відкриття відбулося 26 серпня.

Виставка тривала до 30 серпня, після чого всі роботи були передані захисникам України.

26-28 серпня тривав благодійний ярмарок, виручені кошти з якого були направлені у Центральний клінічний госпіталь у Києві на придбання обладнання за підтримки Благодійного фонду "SOS Fund UA": 

  • Електрохірургічні блоки з технологією квантово-молекулярного резонансу;
  • апарат для лікування ран негативним тиском;
  • ендоскопічне обладнання.

Звіти про підтримку та допомогу будуть розміщені у соціальних мережах, щоб кожен міг відслідкувати свій вклад у велику ініціативу.

"Компанія Arricano постійно робить позитивний внесок у суспільство, використовуючи всі можливості та досвід – ми об’єднуємо навколо ТРЦ ком’юніті небайдужих та активних українців, підтримуємо проєкти соціального впливу і започатковуємо суспільні ініціативи. Всією великою родиною ТРЦ "РайON" ми наближаємо нашу перемогу і щиро підтримуємо тих, хто цього потребує!", — поділилась Інна Морозова, СМО Arricano.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua