• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Історія про портсигар довжиною в століття

Портсигар вважається одним із найживучих курильних аксесуарів з цікавою історією. Цей аксесуар пройшов довгий шлях із 17 століття до наших днів і зміг зберегти свою первозданну конструкцію. На вигляд це звичайна плоска коробочка для сигар, сигарет і цигарок, але насправді — виріб, який здатний підкреслити особливий статус свого власника

Історія про портсигар довгою в століття
Історія про портсигар довгою в століття
Реклама на dsnews.ua

Варто зазначити, що назва має французьке походження та перекладається як "porte" — носити, "cigare" — сигара.

Якщо ви зацікавлені у покупці цього цікавого аксесуара, рекомендуємо звернутися до інтернет-магазину ДуДа. Тут є великий асортимент виробів, які можна купити за привабливою ціною. У каталозі ви знайдете вироби з різних матеріалів: металу, алюмінію, шкірозамінника та пластику. Запропоновані варіанти мають високу якість та вигідну вартість. Більше дізнатися про товари можна у консультантів магазину та отримати їхню допомогу при виборі найбільш придатного аксесуара.

Трохи цікавого про портсигари

Спочатку цигарки постали символом шляхетності та приналежності до вищого світу. Під стать був і їх зовнішній вигляд, оскільки для їх виготовлення використовувалися дорогоцінні метали, а як декор використовували перли та рідкісні камені. Тоді їх робили на замовлення, тому неможливо було знайти два ідентичні між собою вироби. З часом, коли сигарети стали доступнішими для кожного прошарку населення, портсигари перетворилися і почали коштувати дешевше. Згодом почалося серійне виробництво курильних аксесуарів і для виготовлення стали використовувати перелічені вище матеріали.

Коли почалося масове виробництво цигарок, це призвело до зниження популярності портсигарів, оскільки з'явилися картонні пачки. Але, як відомо, історія циклічна та мода на футляр повертається. У наші дні такий аксесуар, як портсигар знову затребуваний в Україні. Тепер це не просто курильний аксесуар, а й частина іміджу, яка наголошує на індивідуальності. В інтернет-магазині ДуДа ви знайдете цікаві екземпляри портсигар.

F.A.Q. про портсигари

Великий асортимент цигарок привів до того, що у покупців з'явилося дуже багато питань, ось найпоширеніші з них:

  1. Якому розміру віддати перевагу?
  2. Що таке "портсигар-автомат"?
  3. Який матеріал кращий?

Отримати відповіді на ці запитання можна у консультантів інтернет-магазину ДуДа. Наприклад, що стосується матеріалів, то рекомендуємо звернути увагу на екземпляри з металу та шкірозамінника. Перший варіант показав себе з більш практичної сторони і переважно портсигари виробляються саме з цього матеріалу. До того ж, якісний метал – це завжди про довговічність та захист. Любителям вінтажних моделей підійде виріб з обробкою із шкірозамінника.

Крім того, при виборі такого аксесуару не варто забувати про місткість. Сучасні моделі здатні вмістити у собі від 9 до 20 сигарет стандартного розміру. Оптимальним варіантом стануть портсигари на 10 чи 14 штук. Але якщо справа стосується власноруч зроблених цигарок, то враховуйте, що вони відрізняються від фабричних цигарок по діаметру. У будь-якому випадку ви можете розраховувати на допомогу консультантів інтернет-магазинів ДуДа у пошуку ідеального рішення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua