• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Як, де та коли вперше з’явилась доставка піци

Сьогодні такою послугою, як доставка піци, майже нікого не здивуєш, бо у сучасному буремному темпі життя буває складно знайти час, щоб зайти у ресторан й дочекатись там приготування страв

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

А поки вони готуються у закладі dr.donatellopizza.com.ua, що доставить їх для вас, варто дізнатись, як взагалі з’явилась така послуга, передає "ДС"

Історія появи доставки піци

Сьогодні майже ніхто не запитує, а як саме з’явилась така послуга, як доставка, наче вона була з початку заснування цього світу. Проте колись її так само, як і самої піци, не було, й її появі ми маємо завдячувати саме американським майстрам, й про це треба поговорити окремо.

Річ у тім, що у Європі, а точніше в Італії, у місті Неаполь, почали готувати перші у світі коржики, що містили певні види начинки. Спочатку це була страва для бідняків, які обирали її через низьку ціну, швидкість приготування та доступність. Коржики вкривали за допомогою зелені та овочів, наприклад, помідорів та інших, усього, що можна було знайти на столі або на городі.

Трохи пізніше піца почала з’являтись на столах у багатіїв та аристократів, які почали додавати до неї м’ясо, морепродукти та інші, дивні та часто навіть неймовірно дорогі інгредієнти, якими сьогодні нікого не здивуєш. Бо можна віднайти піцу як з трюфелями, так і з м’ясом птиці, або ж шоколаду, створену з м’яса кенгуру тощо.

Але в Італії ніхто не думав про те, аби доставляти страву до чийогось дому, бо це була справжня традиція, прийти у ресторан й отримати свіжий, випечений коржик з начинкою. Першими, хто спробував запровадити сервіс доставки, стали саме італійські ресторани на території США. Варто відзначити, що у витоків піцерій стояли військові, які тільки-но повернулись з Другої світової війни й хотіли почати власний бізнес.

У витоків першої доставки, як не дивно, стояла служба UPS, яка й сьогодні займається перевезенням посилок та вантажів. Тоді ж, коли кількість піцерій почала зростати й коли у кожному місті їх ставало все більше, з’явилась конкуренція, а ще – бажання, аби клієнти отримували саме твій коржик, а не мчали за іншим.

Так і з’явилась перша доставка, яку спочатку здійснювали за допомогою поштових сервісів, а трохи пізніше, коли зрозуміли, що швидше й дешевше буде мати власних кур’єрів, кожна піцерія створила власний штат працівників, які займались розповсюдженням страви по всьому місту.

Доставка піци у Дрогобичі

А якщо ви знаходитесь у Дрогобичі або Трускавці й зголодніли – обирайте піцу від ресторану Донателло!

Заклад пропонує не лише широке меню, а й доставку за допомогою власної кур’єрської служби, а тому вам не доведеться чекати надто довго. Усього пів години – й поживний коржик буде у вашому офісі або вдома, й ви зможете як слід насолодитись ним, розділяючи його з друзями та членами родини.

А для економії ресторан пропонує знижки, дарує четверту піцу безкоштовно, а також одну на День народження кожного клієнта!

    Реклама на dsnews.ua