• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"Київстар" профінансував медичне обладнання для лікування дітей з опіками

У межах ініціативи "Дитяча надія" до блоку дитячих опіків Національного реабілітаційного центру "Незламні" на базі Першого медобʼєднання Львова було передано частину медичного обладнання, придбаного на благодійний внесок у 10 000 000 гривень від "Київстар"

Головне фото
Головне фото
Реклама на dsnews.ua

Центр отримав сучасні хірургічні інструменти, аналізатор та електрохірургічний апарат для проведення операцій у дітей, передає "ДС.

"Придбане та передане обладнання вже працює та дозволяє розширити можливості наших лікарів стосовно надання повноцінної допомоги постраждалим дітям з опіковими травмами. Лабораторний аналізатор RapidPoint 500e з розхідними матеріалами, електрохірургічний апарат ARC100 у комплекті, електродерматом (100 мм), електродерматом (65 мм), перфоратор (1:3) та перфоратор (1:4) стали першим обладнанням, що було передано до лікарні у межах співпраці", — розповідають у компанії.

У "Київстарі" також зазначають, що детальніше ознайомитися з проєктом та долучитися до допомоги можна за посиланням.

"12 тисяч дітей щороку отримують опікові травми, а через війну, обстріли та мінно-вибухові травми, ця кількість, на жаль, тільки зростає. Дітей із найтяжчими опіками лікарі змушені відправляти за кордон. Київстар виділив 10 мільйонів гривень аби допомогти обладнати медичний простір, де наші діти зможуть отримувати всю необхідну допомогу в Україні. Ми також вдячні кожному та кожній, хто підтримує ініціативу "Дитяча надія" надсилаючи перекази через SMS або оформлюючи підписку", – заявила Анна Захараш, директорка з корпоративних зв’язків "Київстар".

У компанії нагадують, що навесні "Київстар" разом із благодійною платформою dobro.ua об’єдналися з центром "Незламні" та розширили благодійну програму "Дитяча надія" новим напрямком – допомога дітям з опіками. Його головною метою стало створення умов для повноцінного лікування дітей з опіками вдома – в Україні. Мобільний оператор виділив від себе 10 мільйонів гривень на важливе медичне обладнання для лікування опікових травм у дітей і заохочує приєднуватися своїх абонентів.

""Дитяча надія" – це приклад того, як невеликі донати в 5–10 гривень можуть допомагати тисячам українців. За майже 5 років співпраці абоненти "Київстару" довели, що для українців немає нічого неможливого. Адже разом із благодійною платформою dobro.ua було втілено більш як 60 проєктів із закупівлі медичного обладнання та зібрано майже 16 мільйонів гривень. Ми раді, що цього року можемо допомагати, у тому числі дітям з опіковими травмами", – сказала Ірина Гуцал, директорка благодійної платформи dobro.ua.

Наразі у межах ініціативи збирають кошти на унікальний лазер проти опікових рубців у постраждалих дітей. Кожен абонент передплаченого зв’язку може зробити разовий переказ за допомогою SMS із сумою від 1 гривні на номер 450025, долучитися до проєкту через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua або підключити пакет "Київстар ТБ: Благодійний", 40% вартості якого щомісяця будуть спрямовані на підтримку проєкту.

    Реклама на dsnews.ua