• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кого і як залучатимуть до загонів тероборони: з'явився коментар ГУР Міноборони

До територіальної оборони в першу чергу набиратимуть громадян із досвідом військової служби, проте є виключення

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ГУР МОУ, передає "ДС".

"Основу добровольчих формувань територіальних громад становитимуть громадяни України, які пройшли військову службу у Збройних Силах України, службу в інших військових формуваннях та правоохоронних органах. Утім, до добровольчих загонів братимуть не тільки тих, хто служив у війську. Про це йдеться у статті 9 Закону України "Про основи національного спротиву", — розповіли там.

Громадян України, які не проходили службу у ЗС України, військових формуваннях та правоохоронних органах, прийматимуть до добровольчих формувань територіальних громад після складення Присяги добровольця територіальної оборони, зазначили в ГУР.

Українцям нагадали, що для зарахування необхідно пройти медичний, професійний і психологічний відбір і підписати контракт добровольця територіальної оборони.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року набув чинності Закон України "Про основи національного спротиву", відповідно до якого провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони України належить Силам територіальної оборони ЗСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua