• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Комаровський допустив, що може піти в політику

Український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський заявив, що погодився би піти в політику лише в одному випадку – якби його діти виїхали за кордон

Євген Комаровський
Євген Комаровський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Гордону, передає "ДС".

"Якби мої діти поїхали з України, я пішов би на війну – у політику. Я би боровся за те, щоби вони повернулися. Я би пішов, якби в мене була мета, щоби вони повернулися. А вони не поїхали, вони тут", — сказав Комаровський.

На думку доктора, українська влада здатна на провокації проти його близьких, якщо раптом він заявить про політичні амбіції.

"Я чудово знаю, що ці гади здатні на все! Завтра будь-якого мого друга, будь-якого мого сина зупинять і знайдуть у нього наркотики в автомобілі. Вони здатні на все. Нічого святого у цих людей немає", – заявив Комаровський.

Нагадаємо, у серпні минулого року Комаровський різко розкритикував норми закону про функціонування української мови як державної. "Я клянуся, якби мені сказали 30 років тому, що я житиму в країні, де буде мовний омбудсмен, я би поїхав і вивіз усю свою сім'ю. Але ми всі мовчимо", — сказав лікар.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua