• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

Компанія GlobalLogic долучилася до підтримки фонду "Діти Героїв"

ІТ-компанія GlobalLogic переказала 360 тисяч гривень на оперативні потреби дітей, що втратили батьків через війну: невідкладну гуманітарну та психологічну допомогу, прихисток, лікування, а також передала 20 ноутбуків, аби вони мали змогу продовжити навчання онлайн

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС" із посиланням на пресслужбу компанії.

Наразі підтримку фонду отримують більш ніж 850 дітей, і щодня число підопічних поповнюється п’ятьма-десятьма трагічними історіями. П’ятирічний Давид разом з вагітною мамою евакуювалися з Маріуполя, а його батько загинув, захищаючи Україну в складі ЗСУ. Тепер хлопчик з мамою та новонародженою сестричкою потребують підтримки для налагодження побуту в нових реаліях. Яна з Харкова втратила всю сім’ю під час влучання російської ракети, тож їй необхідна психологічна реабілітація та всі необхідні для життя й навчання речі, що були втрачені разом з домівкою. За даними фонду, дітей з подібними історіями в Україні більш як 5 тисяч. 

Компанія GlobalLogic підтримала ініціативи фонду "Діти Героїв" та зробила свій внесок у допомогу маленьким українцям, що втратили батьків через війну. ІТ-компанія переказала 360 тис. грн фінансової допомоги на оперативні потреби дітей: невідкладну гуманітарну та психологічну допомогу, прихисток, лікування тощо, а також передала 20 ноутбуків, аби вони мали змогу продовжити навчання онлайн.

"Усім серцем ми співпереживаємо кожному малюку, який втратив найрідніших людей внаслідок війни, – говорить Анна Щербакова, операційна директорка GlobalLogic Ukraine, – І ми робитимемо все від нас залежне, щоб дбати та підтримувати дітей, чиї батьки віддали життя у боротьбі за майбутнє нашої країни.".

Зараз фонд збирає кошти, аби підготувати побут дітей до холодної пори року. Загальна вартість цього проєкту складає більш як 18 млн грн. Долучитись може кожен, зробивши внесок для підтримки фонду в гривні, іноземній валюті, криптовалюті або через PayPal за реквізитами на сайті проєкту.

    Реклама на dsnews.ua