• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Конкурсний відбір до "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" 17-22 липня у Празі

До 31 травня 2022 року проходить подача заявок на конкурсний відбір для участі у літній програмі "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" для студенток, випускниць та тих, хто зараз на початку професійного шляху

Учасниці літньої школи
Учасниці літньої школи / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Після успішного другого випуску зимової програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху", яка пройшла в лютому 2022 року в Ніцці (Франція), Європейська академія лідерства Huawei оголошує, що наступна літня програма "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" пройде з 17 до 2 липня 2022 року у Празі (Чехія), передає "ДС".

Прийом заявок відкрито онлайн до 31 травня 2022 року. Незалежне журі відбере 29 учасників для безкоштовної стипендіальної програми, що складається з майстер-класів, командних проєктів, активного навчання та культурного досвіду. Учасників буде відібрано від кожної з 27 держав-членів ЄС. Також буде одна учасниця з України та одна учасниця із країн Західних Балкан. Для учасниць конкурсного відбору з українським громадянством: учасниці можуть жити в Україні чи тимчасово перебувати в інших країнах.

Реєстрація онлайн для участі у конкурсному відборі для участі у літній програмі "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" на сайті European Leadership Academy

Мова програми – англійська.

Дізнайтесь більше:

  • Відеоогляд програми:
  • Враження учасниць зимової програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху":
  • Відеозапис трансляції вебінару з анонсом літньої програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" 17 травня 2022 року:

"Школа жіночого лідерства в цифрову епоху" проходить у рамках ширшої ініціативи Huawei "Насіння для майбутнього" (Seeds for the Future). Ця програма підтверджує послідовну роботу компанії у сфері цифрової інклюзії, у тому числі для забезпечення ґендерної рівності. Ця програма спрямована на те, щоб разом створити світ, в якому жінки зможуть не лише брати участь у цифровій трансформації сьогодні, а й процвітати та бути лідерами змін у цифровому майбутньому.

Головний представник Huawei в інституціях Європейського Союзу Тоні Джин сказав: "Майбутня літня школа – це ще одна чудова можливість для майбутніх лідерів отримати нове уявлення про нові технології. Huawei, як і раніше, віддана підтримці європейських талантів, і я з нетерпінням чекаю співпраці з нашими чеськими партнерами, щоб надати ще більший освітній досвід.".

Берта Герреро, програмний директор "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху", сказала: "Жінки повинні бути здатні впливати та керувати технологічною революцією. Саме тому наша навчальна програма надає молодим жінкам інструменти, необхідні для того, щоб бути в авангарді цифрової трансформації у Європі. Незалежно від того, з якою сферою діяльності вони пов'язані (наукою, технікою чи гуманітарною сферою), жінки повинні відігравати ключову роль у технологічному секторі, важливо, щоб усі брали участь у розвитку нових технологій, фактично, потрібно забезпечити різноманітність у сфері технологій, і це буде першим кроком до побудови справді рівноправного, інклюзивного світу, вільного від упереджень та дискримінації".

Про "Школу жіночого лідерства в цифрову епоху" Європейської академії лідерства:

Метою Huawei та "Школи лідерства в цифрову епоху" є визнання величезного потенціалу таланту жінок та проактивна підтримка та розширення можливостей дівчат, щоб вони могли бути лідерами технологічної революції.

У 2022 році на конкурсний відбір зимової школи "Школи лідерства в цифрову епоху" надійшло понад 2500 заявок від студенток та молодих спеціалісток з усієї Європи.

Контакти в Україні: Аліна Севастюк (sevastiuk.alina@huawei.com).

    Реклама на dsnews.ua