• USD 39.2

Кваліфікація ЧЄ-2024: Україна поступилася англійцям (ФОТО, ВІДЕО)

В матчі кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи-2024, який відбувся 26 березня, збірна України поступилися національній команді Англії з рахунком 0:2

Гра проходила на лондонській арені "Вемблі", повідомляє "ДС".

Обидва голи були забиті в першому таймі. Рахунок відкрив Гаррі Кейн (37), а за три хвилини Букайо Сака подвоїв перевагу. Цей рахунок залишився на табло до кінця матчу.

Зазначимо, це була стартова гра у кваліфікації для нашої збірної, а також дебютний матч для Руслана Ротаня в якості в.о. тренера національної команди.

Суперниками збірної України у відборі на Євро-2024 є Італія, Англія, Північна Македонія та Мальта.

Турнірне становище після 2-х ігор: Англія — 6 очок (2), Північна Македонія — 3 (1), Італія — 0 (1), Мальта — 0 (1), Україна — 0 (1).

Наступний матч кваліфікації Євро-2024 збірна України проведе 16 червня на виїзді проти Північної Македонії.

Редактор: Марія Чиренко