• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Литовський моделіст виставляє на аукціон "російських мародерів" (ФОТО)

Литовський моделіст Томас Упскас закінчив свою композицію "Brothers in arms" ("Браття зі зброї"), у якій зобразив російських мародерів

Композиція "Браття зі зброї"
"Браття зі зброї" / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це Томас Упскас повідомив у Facebook, передає "ДС".

"Брати зі зброї" готові! Я дуже задоволений цим твором. Він вийде на аукціон зі стартовою ставкою 2000 євро. Кожен цент буде переданий на підтримку України", — написав він.

Моделіст зобразив російських військових, які під час війни в Україні грабують цивільних мешканців — крадуть меблі, сантехніку тощо.

"Браття зі зброї"
"Браття зі зброї"

Як писала "ДС", відомо про масові випадки мародерства, що чинили російські військові на захоплених територіях. Частину з викраденого вони продавали у Білорусі або відправляли додому поштою. "Здобиччю" росіян були продукти, комп'ютери та мобільні телефони, побутова техніка, одяг, садовий інвентар, велосипеди, коштовності, посуд тощо. Для прикладу, з райвідділу поліції в Ізюмі росіяни вкрали канцелярські прилади та обігрівачі.

На поведінку окупантів звертали увагу іноземці. На початку квітня в Лондоні кілька десятків активістів провели акцію під посольством Росії у Лондоні, прийшовши туди з прасками, пательнями та іншими речами, які часто викрадали військові РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua