• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Майже сотня домогосподарств залишаються підтопленими в 8 областях України (ВІДЕО)

Надзвичайники продовжують ліквідацію наслідків часткових підтоплень

Підтоплення
Підтоплення
Реклама на dsnews.ua

Оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків часткових підтоплень на території України оприлюднили в ДСНС України, пише "ДС".

На ранок 16 квітня за інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води в межах річок Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

Залишаються підтоплені 916 дворогосподарств (городи, подвір’я) та підтоплено 225 будинків, з них 187 дачних. У Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено 10 тис. 747 га сільгоспугідь. Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: Чернігівська – 29 та Київська – 1.

 Рятувальниками з початку робіт:

- перевезли через водні перешкоди 1 тис. 344 особи, евакуювали 22 громадян;

- відкачали 10 тис. 570 м куб. води з 79 домогосподарств;

- підвезли для потреб постраждалого населення 24,1 тонни питної води та 260 кг харчових продуктів.

Для моніторингу та координації дій у Київській та Чернігівській областях долучили мобільні оперативні групи ДСНС, якими здійснюється повітряна розвідка підтоплених територій із застосуванням БПЛА.

У Чернігівську область додатково направлено 5 болотоходів "Богун" та залучено 10 плавзасобів. Всього для надання допомоги населенню від ДСНС залучалося понад 394 особи та 148 од. техніки.

Гідрологічна ситуація перебуває на посиленому контролі ДСНС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua