• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Майже три мільйони: в ООН назвали кількість українців, які потребують гуманітарної допомоги

Гуманітарної допомоги в Україні потребують близько 2,9 млн осіб. В основному це люди, які постраждали у результаті подій на сході країни та проживають на територіях, які непідконтрольні уряду

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Організації об'єднаних Націй, передає "ДС".

"Цього року міжнародної гуманітарної допомоги потребують приблизно 2,9 млн жителів України, в основному постраждалих від конфлікту на Сході і проживаючих на територіях, які непідконтрольні уряду", — йдеться в повідомленні.

Зокрема, наприкінці минулого року ООН розробила План гуманітарного реагування на 2022 рік по Україні. Він передбачає надання допомоги 1,8 мільйонам осіб. Для реалізації цього плану потрібно 190 мільйонів доларів.

"Гуманітарна спільнота в Україні прагне підтримувати народ України і вирішувати існуючі та потенційні потреби, проявляючи неупередженість, незалежність і нейтральність", — йдеться в заяві, з якою на брифінгу в Нью-Йорку виступив прес-секретар ООН Стефан Дюжаррік.

ООН вже всьоме представляє План допомоги постраждалим від конфлікту на сході України. У новому плані передбачена діяльність з надання допомоги у сфері освіти, з постачання населення продуктами харчування, забезпечення їх соціальною допомогою, послугами у сфері санітарії та житлом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua