• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску послуги з доставки McDelivery

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів
McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery
Реклама на dsnews.ua

Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а, передає "ДС".

Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів, і можна буде скористатися послугою "МакДрайв" та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

Заново відкриті ресторани працюватимуть за ж стандартами обслуговування, що й раніше. Водночас передбачені розширені процедури й протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками.

Дізнатися про відкриття нових закладів та функціонування експрес-вікон і "МакДрайву" у відкритих ресторанах можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua