• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Мешканці Бородянки розповіли, як виглядає таємничий художник Бенксі

Українці розповіли, як їм вдалося зустрітися з британським вуличним художником-анонімом Бенксі, коли той малював на руїнах житлового будинку в Бородянці

Графіті Бенксі в Бородянці
Графіті Бенксі в Бородянці
Реклама на dsnews.ua

 Про це йдеться у повідомленні "ТСН", передає "ДС".

За словами мешканки Бородянки пані Віри, вона підійшла до творця та навіть з ним побалакала. Чоловік виявився невисоким, худим, із борідкою і приблизно у віці 45-50 років.

"Четверо їх точно було, і з ними була дівчина. Там їхній автомобіль стояв. Трафарети йому подавали, а він балончиком все це робив. І починав ось з цієї верхньої точки згори. Ну, і я кажу, що, будете малювати, а вона – ну так, любить це діло людина", – розповіла жінка.

Інший мешканець Бородянки, чоловік на ім'я Геннадій, теж зустрів художника. Українцю показали фото британського музиканта Роберта Дель Найа (за однією з версій, саме він насправді є Бенксі) і він сказав, що риси обличчя схожі на митця, якого він бачив.

Вже багато років триває інтрига, яку намагаються розгадати журналісти і фанати його творчості. Серед найпоширеніших припущень — швейцарський художник Метр де Кассон, хоча сам він це заперечує.

Також вважають, що Бенксі — британський музикант Роберт Дель Найа.

Саме схожого на нього художника пан Геннадій бачив зблизька в Бородянці.

"Схоже, що він там був. Тому що з бородкою була людина. Це точно. І риси обличчя схожі на нього", — каже пан Геннадій.

Втім, був це Бенксі чи ні, бородянців більше цікавить фінансовий бік питання. Більшість із них через бомбардування росіян втратили тут помешкання і тепер гадають: чим може допомогти поява графіті світового масштабу.

"Сусід оно каже, що за неї оно два мільйони доларів дають. Ну, аукціон я починаю. Продам недорого. Поставити шлагбаум — в'їзд платний. Ото продали б і нам би дом достроїли", — сміються жителі.

В місцевій раді уже міркують, як вберегти графіті Бенксі, щоб його побачили якомога більше людей.

"Плануємо долучити Міністерство культури для того, щоб грамотно можна було зробити роботи по вирізанню даної стіни і перенесенню її в інше місце, бо даний будинок підлягає монтажу", — повідомляє депутатка Київської облради Галина Єрко.

Тим часом, за малюнком наглядає поліція. І, звісно, новоспечені місцеві фанати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua