• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Міць: Українська кам'яна

Підприємство "Артемсіль" спільно з платформою United24 збирає кошти на флотилію дронів-камікадзе, продаючи сіль по 500 грн за пачку

Міць: українська соляна кам'яна
Міць: українська соляна кам'яна
Реклама на dsnews.ua

Підприємство "Артемсіль" спільно з платформою United24 збирає кошти на флотилію дронів-камікадзе, передає "ДС" за інформацією ГУР Міноборони.

Одна пачка коштує 500 грн, з яких 465 гривень піде для закупівлі дронів-камікадзе для Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони. До продажу підготували 100 тисяч фірмових пачок солі з ілюстраціями "Міць. Українська кам’яна" і вони вже з’явилися в "Сільпо" та на Rozetka.

Цехи величезного підприємства "Артемсіль" після обстрілів рашистів згоріли, обладнання — знищене, будівлі — зруйновані, а понад 2500 людей змушені були залишили свій дім. Волонтерам попри все вдалося знайти 20 тонн "Артемсолі". Її розділили на 100 000 символічних пачок. 

За інформацією ГУР, волонтери планують укомплектувати дронами FPV нове ударне угруповання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, котре вже найближчим часом має стати на захист нашої країни вздовж усієї лінії фронту. Дрон-камікадзе FPV (First Person View) для військовиків є революційним засобом ведення бою, адже такі безпілотні літальні апарати використовуються фактично як снайперська зброя й можуть уразити точно ворога з відстані до 8 кілометрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua