• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Монастирський розповів, коли правоохоронцям підвищать зарплатню

Заробітну плату українським правоохоронцям планують підвищити вже з лютого 2022 року

Уряд має збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10%
Уряд має збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10%
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає "ДС".

"Головний підхід – підвищувати зарплати й виплати необхідно системно й планово, базуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Команда МВС шукала рішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати", — написав Монастирський у Facebook.

За словами міністра, у бюджетах на останні два роки не закладали кошти на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого "ковідного фонду". На 2022 рік передбачено додатково 2,8 млрд грн, лише на зарплати Нацполіції — 1 млрд.грн.

Крім того, уряд має збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого. Йдеться не тільки про поліцейських, а й про рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

Кошти для підвищення зарплатні вдалося отримати завдяки спецоперації "Акциз" — з протидії нелегальній реалізації підакцизних товарів, зазначив Монастирський.

"Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн", — заявив керівник МВС.

З лютого також планують відновити право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

Як писала "ДС", Держслужба з надзвичайних ситуацій отримає пожежний літак АН-32П. Його приблизна вартість – 400 млн грн. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua